Ustawienia Rodzinne metodą Berta Hellingera

Grażyna Szatkowska

Metoda ustawień systemowych wg B. Hellingera jest cennym narzędziem w rozwiązywaniu szczególnie trudnych problemów zdrowotnych, relacyjnych i zawodowych.

Dla mnie są one filozofią stosowaną, nauką i dyscypliną, którą praktykuję w swoim życiu. To droga wzrastania do osiągnięcia zgody, pokory, szacunku, miłości wobec losu, życia, rzeczywistości.

Ukończyłam szkołę Nowych Duchowych Ustawień Rodzin oraz Porządków Sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym wg Berta Hellingera (Taunus-Institute für Systemaufstellungen).

W świecie ustawień najbliżej mi do mojego nauczyciela Gerharda Walpera i G.Strickera. Najbardziej Im zawdzięczam styl i sposób prowadzenia mojego warsztatu. Oprócz tego inspiruję się pracą i mądrością W.Deussera, Sophie Hellinger, Ilse Kutschery i wielu wielu innych.

Raz w miesiącu w piątek. Spotykamy się by w mini ustawieniach wraz z innymi uczestnikami (reprezentantami) doświadczać wglądów i refleksji na interesujący nas temat:
szczęścia, nieszczęścia, zdrowia, choroby, sukcesu, straty, miłości, rozstania, pracy, finansów, odwagi, lęku, rodzicielstwa, odpowiedzialności itd.

Mini ustawienia wspaniale uzupełniają ustawienie właściwe, to które masz za sobą, albo przed sobą.

Tutaj w mini grupach - dwu, trzech, czteroosobowych będziemy mieć możliwość zrobienia bardzo dużo w różnych aspektach naszego życia. Sprawdzić, doświadczyć, przeżyć, odkryć to co zakryte, by z nową świadomością, wiedzą, uczuciem pójść do przodu - oto cel.

Mam nadzieję, że będzie to czas intensywnego rozwoju dla każdego, kto szuka właściwych rozwiązań.

W tej grupie będziemy je odnajdywać na poziomie, który umożliwiają właśnie ustawienia Hellingera.
Zamiast jednego dużego ustawienia w ciągu dwóch dni warsztatu - kilka mniejszych ustawień - przez trzy godziny - raz w miesiącu :-)

© 2013 STUDIOHELIOS.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.