PARA MIESZANA może ZAKOCHANA

Wielu z nas zadaje sobie pytanie: Jak znaleźć partnera albo partnerkę, z którym/którą będziemy szczęśliwi i spełnieni. Na co zwracać uwagę? Czemu się przyglądać?

Część z nas już jest w związku, który raz bardziej, raz mniej jest dla nas satysfakcjonujący, dobry i bezpieczny. Jak postępować, jak sprawić, aby budować szczęście dzień po dniu. Jak zrozumieć partnera/partnerkę? Jak gasić emocjonalne pożary i pielęgnować kwiaty miłości?

Inni ze zdumieniem odkrywają, że u ich boku pojawia się kolejny partner/ kolejna partnerka, a kłopoty w związku znowu takie same. Jak to się dzieje, że „przedmiot” czyli dobry, udany związek się nie zmienia, a zmienia się tylko kolejny nauczyciel (czyli kolejny Ukochaniec lub Ukochana).

Na te wszystkie pytania próbowali dać odpowiedź już starożytni Grecy i Rzymianie. To oni stworzyli wzorce kobiecości i męskości nadając im postać Bogiń i Bogów. Ta wiedza, często dziś pomijana, niezauważana może pomóc w poszukiwaniu Tej Jedynej/ Tego Wyjątkowego. Do tej wiedzy sięgał Carl Gustaw Jung i jego uczniowie.

Także i my spróbujemy poprzyglądać się tym archetypicznym, wzorcowym połączeniom. Na kolejnych spotkaniach będziemy odkrywać swoje wewnętrzne boginie i bogów, będziemy się przyglądać swoim emocjonalnym potrzebom i poszukiwać takich „zestawów” cech, które są dla nas u płci przeciwnej najbardziej pożądane, odkrywając jaki bóg lub bogini je reprezentuje.

Zapraszam do odkrywania siebie, swoich wewnętrznych potencjałów, a zarazem do odkrywania różnych wzorców męskości u naszych partnerów lub wzorców kobiecości u naszych Ukochanych (obecnych lub potencjalnych ;-)

Jesteś zalotną Afrodytą czy zaradną Ateną? A może zawsze wolną Artemidą lub opiekuńczą Demeter?

Kogo szukasz? Władczego Zeusa czy namiętnego Aresa? A może pięknego, inteligentnego Apolla lub kreatywnego, nieujarzmionego Dionizosa?

Zapraszam Cię do odkrywania wewnętrznej Bogini/Boga, aby żyć pełniej, szczęśliwiej i stworzyć

udany, radosny związek

© 2013 STUDIOHELIOS.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.